logo031

 

Poprawnie piszę, pięknie mówię

 

Dolnośląski Konkurs Polonistyczny
dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej województwa dolnośląskiego

Logo zespolone male1

Organizatorem konkursu jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Realizatorem konkursu jest Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu




Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Podstawowych.

Informujemy, że II etap Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego Poprawnie piszę, pięknie mówię, odbędzie się 17.01.2019 r. o godz. 10.00.
w następujących szkołach:

Rejon Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Trzebnicy

ul. M. Konopnickiej 14
55-100 Trzebnica

Rejon Legnica

Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie
ul. Kilińskiego 23,
59-225 Chojnów

Rejon Jelenia Góra

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Iwaszkiewicza w Zgorzelcu
ul. Reymonta 16,
59-900 Zgorzelec

Rejon Wałbrzych

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie
ul. gen. Grota Roweckiego 6,
58-260 Bielawa

Przypominamy, że Organizator nie pokrywa kosztów dojazdów na konkurs. Nauczycieli prosimy o dopilnowanie, aby uczniowie mieli ze sobą

drugie śniadanie i picie.

Koordynator Zespołu Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
Beata Lis
tel. 508 690 898
email: beata.lis@dodn.dolnyslask.pl

2018-12-19

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Podstawowych,

prezentujemy Państwu listy Zwycięzców I etapu Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego Poprawnie piszę, pięknie mówię, przeznaczonego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej województwa dolnośląskiego. Na podstawie przesłanych protokołów Wojewódzka Komisja Konkursowa wyłoniła 100 uczestników, po 25 z każdego rejonu, z najwyższą punktacją. Dyrektorzy szkół, z których uczniowie zostali zakwalifikowani do II etapu konkursu, zostaną dodatkowo poinformowani stosownym pismem.

Przypominamy, że II etap konkursu odbędzie się 17.01.2019 r. o godz. 10.00. Informacja o miejscu konkursu zamieszczona będzie na stronie Konkursu.

Wszystkim Szkołom, które przystąpiły do konkursu serdecznie dziękujemy, a Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach.

Koordynator Zespołu Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
Beata Lis





WYKAZ UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU „POPRAWNIE PISZĘ, PIĘKNIE MÓWIĘ”


REJON JELENIA GÓRA Szkoła Podstawowa "Tęcza" w Zgorzelcu
ul. Bohaterów II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
  1. Mielnik Barbara
  2. Galicka Gabriela
  3. Tomaszewska Maja
  4. Gocał Julia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie, Czerwona Woda, ul. Kolejowa 22, 59-940 Węgliniec
  1. Kałuża Patryk

Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Łagowie
Łagów, ul. Szkolna 2, 59-900 Zgorzelec
  1. Grzechnik Jakub
  2. Mielnik Hubert

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze
ul. Moniuszki 4, 59-400 Jawor
  1. Gałka Eryk

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie-Zdroju
ul. Sanatoryjna 3, 59-850 Świeradów-Zdrój
  1. Gettner Izabela

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
im. J. Iwaszkiewicza w Zgorzelcu
ul. Reymonta 16, 59-900 Zgorzelec
  1. Gałenziok Lena
  2. Rac Estera
  3. Modzelewska Julia
  4. Laszonka Lena
  5. Rachwalska Maja
  6. Koput Dawid
  7. Humeniuk Jakub
  8. Wiernicka Hanna
  9. Maślany Patrycja
  10. Kieruzal Maja

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim
ul. Pałacowa 11, 59-600 Lwówek Śląski
  1. Wrońska Weronika
  2. Matkowska Alicja

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. S. Marusarza w Miłkowie
ul. Szkolna 95, 58-535 Miłków
  1. Stępień Aleksander
  2. Nieckula Marek
  3. Szyc Karolina

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie
ul. Szkolna 2, 58-410 Marciszów
  1. Malczyński Filip

REJON LEGNICA Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie
ul. Kilińskiego 23, 59-225 Chojnów
  1. Augustynowicz Zofia
  2. Bogacz Bielińska Anna
  3. Potoczniak Marcel
  4. Szczepanowska Kinga
  5. Szczepańska Alicja
  6. Barszczyk Hanna
  7. Gruchot Szymon

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitkach
Rokitki 32A, 59-226 Rokitki
  1. Adamczyk Krzysztof

Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach
ul. Tenisowa 1, 59-160 Radwanice
  1. Skrzypczak Kamil

Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Puchalskiego w Legnicy
ul. Piastowska 3, 59-220 Legnica
  1. Kaszowska Urszula
  2. Helicki Maksymilian

Szkoła Podstawowa nr 19 w Legnicy
Al. Rzeczypospolitej 129, 59-220 Legnica
  1. John Elena
  2. Lipczyńska Antonina
  3. Mądry Michalina

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w Głogowie
ul. Królewska 12, 67-200 Głogów
  1. Stachowiak Jagoda
  2. Gruszka Urszula
  3. Leszczyński Krzysztof

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni
Chobienia ul. Szkolna 2, 59-305 Rudna
  1. Szmorąg Anna
  2. Ilewicz Natalia
  3. Szczepaniak Amelia
  4. Pełesz Mateusz
  5. Piskurska Milena
  6. Czajkowska Maria
  7. Szproch Bartosz
  8. Rylokowska Nina

REJON WAŁBRZYCH Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
z Oddziałami Przedszkolnymi w Goczałkowie
ul. Szkolna 1, 58-152 Goczałków
  1. Szklarek Szymon
  2. Zawiła Joanna

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Ząbkowicach Śląskich, ul. Orkana 32, 57-200 Ząbkowice Śląskie
  1. Matacz Milan

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich
ul. Piastowska 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie
  1. Czachura Hanna
  2. Jremołowicz Jasmina
  3. Krajewska Lena

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie
ul. gen. Grota Roweckiego 6, 58-260 Bielawa
  1. Kaczyńska Joanna
  2. Wasilewska Deborah
  3. Krupa Szymon
  4. Laskowski Wojciech
  5. Musiałek Filip

Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach
Strzelce 2, 58-123 Strzelce
  1. Downar Paweł
  2. Śmietana Jakub
  3. Sowa Krystian

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach
ul. Tadeusza Michalika 5, 57-420 Wambierzyce
  1. Chodakowska Wanesa
  2. Łuszczek Filip
  3. Borkowski Bartłomiej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie
ul. Wolności 19, 58-350 Mieroszów
  1. Bochenek Maria
  2. Kluczyński Dawid

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie
ul. Kopernika 4-6, 57-400 Nowa Ruda
  1. Szyper Marta

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie
Tuszyn 47, 58-207 Tuszyn
  1. Babisz Justyna

Szkoła Podstawowa w Imbramowicach
ul. Żarowska 45, 58-130 Imbramowice
  1. Stawski Gabriel
  2. Chrebela Ryszard
  3. Chlewicka Antonina
  4. Żywiec Malwina

REJON WROCŁAW Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
ul. M. Konopnickiej 14, 55-100 Trzebnica
  1. Minkowski Tomasz
  2. Sidorczuk Mateusz
  3. Hercuń Miłosz
  4. Krasińska Maja
  5. Wawruszczak Zuzanna
  6. Padło Agata
  7. Tarczyński Szymon

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego
w Środzie Śląskiej, ul. Górna 1, 55-300 Środa Śląska
  1. Kaźmierczak Aleksandra
  2. Radziejewski Antoni

Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Księdza Jana Twardowskiego
we Wrocławiu, ul. Przedwiośnie 47, 51-211 Wrocław
  1. Babuśka Hanna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie
ul. Rybacka 6a, 55-200 Oława
  1. Łania Szymon
  2. Zygmunt Anna
  3. Woźniak Hanna

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6
im. Janusza Korczaka w Oleśnicy, ul. Kleeberga 4, 56-400 Oleśnica
  1. Grzesik Hanna
  2. Oleksyn Zofia
  3. Nowak Maja
  4. Mosiak Magdalena

Szkoła Podstawowa Nr 61 im. J. Korczaka we Wrocławiu
ul. Skarbowców 8, 53-025 Wrocław
  1. Łojek Nina
  2. Kośmider Tadeusz

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy
ul. Północna 16, 56-400 Oleśnica
  1. Górka Krzysztof
  2. Rubaszewska Zofia

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Strzelinie
ul. Brzegowa 67, 57-100 Strzelin
  1. Kuriata Marta
  2. Markowski Wiktor
  3. Mroczko Karolina
  4. Polanin Barbara
2018-12-13

Strona konkursu | Dokumenty | Wydarzenia | Kalendarz | Kontakt | Galeria fotografii |