II EDYCJA PROGRAM EDUKACYJNEGO „BEZPIECZNY DOLNOŚLĄZAK”

 

bezpieczny19.05.2017

 

 

 


 

Placówki zakwalifikowane do udziału w Programie „Bezpieczny Dolnoślązak”

W dniu 04.05.2016 r. odbyło się spotkanie Zespołu organizacyjnego w skład którego wchodzą przedstawiciele Realizatora wiodącego i Realizatora.

Zespół dokonał wyboru Placówek do udziału w Programie „Bezpieczny Dolnoślązak’, biorąc pod uwagę kryteria określone w regulaminie.

Wyłoniono 40 Placówek, oraz 13 wpisano na listę rezerwową.

Na wniosek Przewodniczącej Zespołu oraz po akceptacji Organizatora, została podjęta decyzja
o zakwalifikowaniu do udziału w Programie wszystkich 53 Placówek.

Wykaz Placówek zakwalifikowane do udziału w Programie „Bezpieczny Dolnoślązak” stanowi załącznik nr 1 <<<kliknija aby pobrać>>>

Spotkanie dla koordynatorów zakwalifikowanych placówek odbędzie się w dniu 19.05.2016r. w siedzibie DODN we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 8a (godzina oraz program zostanie umieszczony w późniejszym terminie)

 


 

Dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić wszystkich Dyrektorów Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych z terenu Dolnego Śląska
do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Bezpieczny Dolnoślązak”. Organizatorem programu jest Marszałek Województwa Dolnośląskiego, a realizatorem Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

bd

Już po raz drugi startuje Program, którego celem jest wsparcie szkół w projektowaniu działań mających na celu podniesienie świadomości uczniów na temat bezpiecznych zachowań oraz praktycznego wykorzystania umiejętności współdziałania ze służbami   i organizacjami powołanymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Ten niepowtarzalny w swoich założeniach program ma sprawić, że uczniowie dolnośląskich szkół nabędą umiejętności, które ułatwią im poruszanie się we współczesnym świecie, a także pozwolą reagować na niebezpieczeństwa                  i zagrożenia, którym podlegają osoby z ich najbliższego otoczenia.

O udziale w programie decyduje kolejność zgłoszeń.

W zamieszczonych poniżej załącznikach prezentujemy Państwu:

Regulamin programu „Bezpieczny Dolnoślązak”

Kartę zgłoszeniową

Harmonogram działań

Szablon projektu

Opis obszarów

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Programie

Małgorzata Matusiak

Dyrektor DODN we Wrocławiu

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.